Docieplanie poddaszy

Przez ostatnie lata zanotowaliśmy rosnące zapotrzebowanie na izolację natryskową pozwalającą obniżyć wysokie koszty ogrzewania. Wychodząc na przeciw naszym kontrahentom zdecydowaliśmy się poszerzyć działalność oraz wykonywać izolację natryskową pianą poliuretanową. Połączyliśmy się z liderem branży poliuretanów tak aby zaproponować produkt najwyższej jakości.

Aktualnie w Polsce dostępny jest wyjątkowy produkt SEALECTION® 500natryskowa izolacja termiczna oraz akustyczna, wyznaczająca nowy trend na rynku dociepleń. To lekka, półsztywna piana otwartokomórkowa o gęstości ok. 8–11 kg/m3, sporządzana przez DEMILEC® USA.

Pian na rynku pouliretanów jest dużo natomiast lider z 30to letnim doświadczeniem tylko jeden. Selection 500 w połączeniu z naszym najnowszym i dobrze dobranym sprzętem zapewnia Państwu izolację najwyższej jakości.

Izolacja dokonana lekką pianką poliuretanową wypiera coraz to częściej izolacje zrealizowane wełną lub styropianem. Pianka SEALECTION 500 rozpręża się 120 razy oraz świetnie przykleja do wszelkiego typu powierzchni (drewno, beton, blacha, folia). Dzięki temu zdołamy dotrzeć do najmniejszych szczelin oraz niedostępnych miejsc. Przy wełnie jest to niemożliwe. Tradycyjne izolacje cechują się zbytnią przepuszczalnością powietrza co w połączeniu z występowaniem szpar sprawia, iż wilgotne oraz zimne powietrze z łatwością wnika do domu. Różnice temperatur w środku oraz na zewnątrz budynku powodują mieszanie się powietrza w przegrodach ścian oraz dachów, wytwarzając punkt rosy. Przepuszczalność powietrza w dachach oraz ścianach zmniejsza właściwości termiczne zwykłych izolacji.

Izolacja budynku SEALECTION 500 hamuje nadmierną przepuszczalność i mieszanie się powietrza w izolacji ażeby nasz dom stał się wydajny energetycznie, zdrowszy a także ekologiczny. Docieplenie poddasza zrealizowane z lekkiej pianki poliuretanowej jest szczelnym oraz skutecznym rodzajem uzyskania oszczędności w ogrzewaniu budynku, obniżenie kosztów ogrzewania może sięgać nawet 40-50%. Zapewniają przy tym oddychanie nie kumulując wilgoci.

Dodatkowo izolacja pianką natryskową Sealection nie umożliwia aby powietrze przenosiło hałas.. Jest to wskazane w takich pomieszczeniach jak biura, sale konferencyjne, sypialnie, kina domowe. Kolejną zaletą docieplenia poddasza pianką poliuretanową jest brak obciążenia struktury dachu.

Wykonujemy także izolacje pianką sztywną HEATLOCK SOY firmy DEMILEC USA.

 

Autentyczny produkt DEMILEC – fakty:

  • czynnik spieniający w piankach firmy DEMILEC to WODA nie chemia!
  • produkt w 100% ekologiczny a tym samym bezpieczny
  • pianka HEATLOCK SOY używana jako hydroizolacja fundamentów wzmacnia fundamenty o 250%
  • pianka SEALECTION 500 eliminuje 3 czynniki powstawania grzyba i pleśni
  • produkt nie rozprzestrzeniający ognia – dopuszczony do stosowania nawet na stacjach benzynowych